FANDOM


Languages:
Flag-en Flag-ca Flag-de Flag-es Flag-fr Flag-gl Flag-it Flag-ja Flag-pl Flag-pt-pt Flag-pt-br Flag-ru Flag-zh Flag-zh-tw WLB-TR

Spam Görev Gücü'ne nasıl katılınır

Her zaman, Fandom topluluklarına yardım etmekle ilgilendiklerini kanıtlamış yeni, aktif, becerikli ve arkadaş canlısı kullanıcılar arıyoruz. Bunu yapmanın en iyi yolu basitçe karışmaktır! Bazen, Fandom'da köklü bir geçmişi olan ve yardım etmek istediklerini ve yardım edebildiklerini gösteren bir kişi gönüllü programına katılmaya davet edilecektir. Şu anda, Spam Görev Gücü'ne katılmak için davet edilmeniz gerekiyor. Yeni gönüllülere ihtiyaç duyulduğunda dahil olduğu tespit edilenler seçilecektir.

"Tamam... ama bu ne anlama geliyor? Nasıl katılabilirim? Nereden başlayacağım?"

Takıma yardım etmenin ve değerli bir VSTF müşterisi olmanın birçok yolu var:

  • Spam veya VandalizmWikia CVN kanalları.
  • Çapraz wiki geri alma vandalizm. Yerel politikaya saygı duyduğunuzdan emin olun (yani, düzenleme uyarısı yok) ve etkin olmayan wikiler için etkin wikiler veya VSTF için yerel yöneticilere rapor verin.
  • Bunun bir oyun değil olduğunu fark edin. Bu sıkıcı bir iştir ve bu zihniyete sahip olmak ve bir oyun gibi davranmanın bizim amacımız için zararlı olduğunu fark etmek önemlidir. Toplulukla arkadaşça davranın, ancak geri dönüş yaparken veya istenmeyen posta veya vandalizmi geri alırken hiçbir duygu göstermeyin ve düzenleme özetlerinde duygu veya hayal kırıklığı kullanmaktan kaçının.
  • Takım oyuncusu olun ve işbirliği yapın! VSTF ekibi ve daha geniş FANDOM topluluğu ile yardımsever ve arkadaş canlısı olun ve profesyonel ama aynı zamanda rahat bir zihniyet sağlayın. Bunun bir gönüllü rolü olduğunu ve bunun miktarın üzerinde kalite anlamına geldiğini unutmayın. Olman gereken son şey yanmış.
Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.